Informacje o kancelarii

Kancelaria radcy prawnego Krosno

Kancelaria Radcy Prawnego - Mariusz Ślusarczyk świadczy usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Obsługę prawną dla moich Klientów wykonuję z najwyższą jakością i starannością. Priorytetem kancelarii jest szybkie i efektywne działanie tak, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie w zleconych sprawach. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, unikając schematów w podejmowanych działaniach. Dużą wagę przywiązuję do stałego kontaktu z Klientem i pełnej dostępności przy wykonywaniu usług prawnych. Klient jest informowany dokładnie i na bieżąco o stanie zleconej sprawy. Kancelaria zapewnia najwyższą staranność i postępowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, gwarantując poufność i zachowanie tajemnicy. Chcąc zapewnić jak najlepszą obsługę prawną, kancelaria współpracuje także z innymi adwokatami i radcami prawnymi.

Oferujemy Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną dostosowaną do konkretnych oczekiwań. Udzielam pomocy prawnej w wielu dziedzinach prawa, jednakże specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie administracyjnym zapewniając profesjonalną obsługę prawną zarówno podmiotom  indywidualnym jak i przedsiębiorcom.

Kancelaria świadczy także obsługę w zakresie innych dziedzin prawa, więcej informacji w zakładce - zakres usług

 

Radca Prawny - Mariusz Ślusarczyk

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie. Ukończył prawo na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie. 

Po ukończonych studiach pracował w jednostkach samorządu terytorialnego oraz odbywał aplikację radcowską pod patronatem radcy prawnego Tomasza Śmietany. Po zdaniu egzaminu radcowskiego w Rzeszowie, rozpoczął prowadzenie działalności w Kancelarii Radcy Prawnego Mariusz Ślusarczyk.